SONBAHAR!

Hani böyle sıraya dizilmiş gibi bir takım işlerin arka arkaya geldiği zamanlar vardır. Uzunca bir zamandır hayat aynen bu şekilde akıp gidiyor. Bir sorumluluğu bitirir bitirmez hemen yerine bir yenisi geçiveriyor ve ben ayak uydurmak dışında pek birşey yapmıyorum. Kendim için keyif anlamında en son ne zaman bişeyler yaptığımı bile düşündüğümde hatırlayamıyorum.

Sanırım bu yorgunluklar bittiğinde tatlı bir boşluk olacak, yani öyle umuyorum şimdilik. İşte bu döngüde yaşarken yine burayı ihmal ettiğimi farkettim. Kısacık kısacık yazdığım instagram postlarımdan farklı olarak burası daha az insanın ama daha çok yazının yer aldığı bir yer. Ve ben bu ruhu özlüyorum galiba. Her seferinde daha fazla zaman ayıracağıma söz verirken, yayınlamak için sırada bekleyen yazılar, fotoğraflar birikiyor da birikiyor. Tamam ama bu kez söz :)

Fazla geç kalmamış bir çalışmamla dönmek istedim. Geçtiğimiz ay keyifle hazırladığım Sonbaharlık mantolar... Bir ürünü başından sonuna kadar hazırlamak, dahası ona tasarım anlamında katkıda bulunmak benim için müthiş bir duygu oldu her zaman. Ben en çok heralde siyahlı olduğundan olacak bunu beğendim.

Sonbaharı geçirip kışa girdiğimiz bugünlerde, hazır yağmura alışmışken kar da görsek diyorum artık.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pages